Vnitřní dveře

Dveře a zárubně, zn. Sapeli - DODO for life

Všechny modely včetně ceníků najdete v KATALOGU SAPELI 2013.

Kvalitní vnitřní dveře a zárubně značky Sapeli splní Vaše představy o dokonalém a krásném bydlení.

foto_vnitrni_dvere.jpg

Dveře Sapeli jsou rozděleny do několika modelových řad. Liší se povrchovou úpravou, použitým materiálem, dýhou a barvou. Dveře můžou být plné nebo s výplní skla, které je možné vybírat z mnoha variant.

Značka Sapeli je největším českým výrobcem dýhovaných dveří a zárubní s historií sahající až do roku 1870.

V našich provozovnách - prodejnách Sapeli naleznete vystaveno mnoho vzorků jednotlivých dveří a zárubní. Zajistíme Vám nejen dodání dveří, ale i odbornou montáž a kování.

V neposlední řadě velkou roli u dveří hraje i kování. Nabízíme Vám kvalitní kliky značky Cobra.

Pokud se rozhodnete ve vašem domě nebo bytě pro výměnu dveří neváhejte kontaktovat jednu z našich značkových prodejen Sapeli. Připravíme pro Vás nabídku a vaše akce výměna dveří může začít.

1.jpg 7.jpg


1.jpg

2.jpg

3.jpg

Dveře, tipy: vnitřní dveře, prosklené dveře, sendvičové dveře, skleněné dveře, celoskleněné dveře, dýhované dveře, dřevěné dveře, plastové dveře, posuvné dveře, lamelové dveře, skládací dveře, harmonikové dveře, kyvné dveře, koupelnové dveře, interiérové dveře, bezpečnostní dveře, protipožární dveře, plastové dveře, zárubně, dubové dveře, bukové dveře, smrkové dveře, bílé dveře, modré dveře, cihlové dveře, mramorové dveře, hnědé dveře, černé dveře, masivní dveře, shrnovací dveře, dveře do obýváku, dveře do chodby, dveře do paneláku, dveře do panelového bytu, dveře do bytu, dveře do podkroví, dveře do kanceláře, dveře do koupelny, dveře do pokoje, dveře do dětského pokoje, dveře do knihovny, dveře na míru, dveře do garsonky, dveře, dveře, zarubne, vstup, dřevo, plast, foto, článek, fotografie, inspirace, levné, levně, dostupnost, kvalita, luxus,

Cetrifikát sapeli

Cetrifikát sapeli

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .