CELOSKLENĚNÉ DVEŘE

Firma DODO for life s.r.o. vlastní síť značkových prodejen s dveřmi Sapeli a Loprais. V naší široké nabídce naleznete základní tipy dveří od interiérových dveří ( prosklené dveře, dveře s výplní, skleněné dveře, celoskleněné dveře, dřevěné i plastové dveře, lamelové dveře, harmonikové dveře, kyvné, posuvné dveře ), dveře vchodové ( bezpečnostní dveře, protipožární dveře, dřevěné i prosklené dveře ), zárubně, také kvalitní kování značky Cobra či dveřní pouzdra Eclisse.

Celoskleněné dveře na míru.

Při rekonstrukci či zvelebení interiéru, stavbě nového bytu doporučíme se věnovat dveřím. Dveře jsou bezpečnostní prvek interiéru, který nejen zabezpečí prostor, ale i jej odděluje, nebo snižuje hluk. Dveře to je dlouhodobá investice. Musí být přiměřeně odolné a měly by ladit s interiérem. Dveře zn. Sapeli díky bohatému sortimentu typů a druhů splní zákazníkovy požadavky.
Celoskleněné dveře zn. Sapeli: dodávají nejen zajímavý design, ale i lehkost, prosvětlenost a vzdušnost interiéru. Dveře vtisknou prostoru jedinečnou armosféru, celoskleněné dveře jsou vhodným prvkem jak do kanceláře, obchodu, ale i do interiéru bytu, koupelny ( sprchových koutů ). Moderní interiér si jasně žádá moderní prvky. Třeba sklo. Máte-li (nebo plánujete-li) trendy interiér, jistě počítáte s celoskleněnými dveřmi.