BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

Firma DODO for life s.r.o. vlastní síť značkových prodejen s dveřmi Sapeli a Loprais. V naší široké nabídce naleznete základní tipy dveří od interiérových dveří ( prosklené dveře, dveře s výplní, skleněné dveře, celoskleněné dveře, dřevěné i plastové dveře, lamelové dveře, harmonikové dveře, kyvné, posuvné dveře ), dveře vchodové ( bezpečnostní dveře, protipožární dveře, dřevěné i prosklené dveře ), zárubně, také kvalitní kování značky Cobra či dveřní pouzdra Eclisse. Klademe důraz na zabezpečení interiéru bytu ochranu před vloupání a poškození dveří.

Bezpečnostní dveře na míru.

Při rekonstrukci či zvelebení interiéru, stavbě nového bytu doporučíme se věnovat dveřím. Dveře jsou bezpečnostní prvek interiéru, který nejen zabezpečí prostor, ale i jej odděluje, nebo snižuje hluk. Dveře to je dlouhodobá investice. Musí být přiměřeně odolné a měly by ladit s interiérem. Dveře zn. Sapeli díky bohatému sortimentu typů a druhů splní zákazníkovy požadavky.
Bezpečnostní dveře zn. Sapeli: které zaručují vysokou kvalitu již od samotných výrobců. Do konstrukce jsou zabudovávány pouze řádně certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobek uspěl v náročných zkouškách odolnosti proti vloupání, resp. protipožárních. Bezpečnostní dveře mají uvnitř bezpečnostní mechanizmus se šesti až sedmi čepy, které se zasouvají do kovových zárubní a tím zajišťují celý dveřní otvor. Povrchově jsou upraveny jako klasické dveře, na přání zákazníka povrch dveří upravíme. Bezpečnostní dveře zn. SAPELI jsou nabízeny ve 2. a 3.bezpečnostní třídě, jsou určeny k zabezpečení bytů, kanceláří a dalších chráněných prostorů. Povrch dveří může být z obou stran v povrchové úpravě CPL (mechanický odolný laminát), z vnitřní strany je dýha ve Vámi zvolené modelové řadě.